|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat

Pierwszoligowcy - DonDamiano.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on wtorek, 19 listopada 2013 in Uncategorized

Po krótkiej przerwie ,czas na (według wielu) największy talent maxa - DonDamiana. Znany jest on również pod nickiem don_damian00022. Statystyki bd z obu kont (oprócz miejsca w generalce).

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 9

Ilość kółek (oba konta): 14 568

Przejechane wyścigi: 76

Wygrane wyścigi: 27/76 = 35.5%

Wygrane wyścigi (1 liga): 7/50 = 14%

Pole position: 24/76 = 21.6%

Pole position (1 liga): 3/50 = 6%

Teamy: mistrz i 3-krotny vicemistrz w kl. teamów

Inne osiągnięcia:

 

  • Ligowe: 3 miejsce w 11 sezonie (1 liga), mistrz sezonu 12, vicemistrz sezonu 14.
  • Bonusy: 3 miejsce (Trebor, Rakadu, Bankrut, Dla Roberta, 26 Kwietnia), 2 miejsce (WWR, NO, Kwadraciak).

 

Opis zawodnika.

Damian to jeden z największych talentów maxa (według wielu największy). Ostatnio rzadko bywa na maxie. Niegdyś sporo udzielał się na chacie i prowadził bloga. Niestety zmieniło się to z niewiadomego (dla mnie) powodu. Wielokrotnie pokonywał wielkie osobowości naszego maxa. Zdobył tytuł mistrzowski w 12 sezonie. W szczytowej formie jest naprawdę trudny do pokonania.

Don zaczął swoją przygodę w sezonie piątym. Pojechał 2 wyścigi. Pierwszy swój wyścig wygrał , wyprzedzając zwycięzce klasyfikacji generalnej Shikona ,a w kolejnym swoim wyścigu zajął 4 miejsce.

Kolejny sezon spędził w lidze 3.2 . Pojechał 6 wyścigów z czego 4 wygrał. W pozostałych zajmował 2 miejsce, ulegając najpierw Shikonowi, a potem Marcko858. Zrewanżował się tym samym Shikonowi za poprzedni sezon i zdecydowanie wygrał swą ligę.

Sezon w lidze 2.1 był walką o 1 ligę. W tejże lidze najgroźniejszym jego rywalem był aktualny 1-ligowiec arek12. Don pojechał wszystkie wyścigi wygrywając aż 5 na 7 wyścigów. W 2 wyścigu był trzeci ,a w siódmym był 2. Awans do 1 ligi po zdeklasowaniu rywali (64 pkty przewagi nad drugim zawodnikiem).

Ostatni sezon pod nickiem don_damian00022 był jednocześnie pierwszym w "elicie". Debiut ten był conajmniej udany. Zwycięstwo w drugim wyścigu i to ,że ani razu nie był na miejscu gorszym niż 6, zaowocowało świetnym 5 miejscem na koniec sezonu. Ostatniego wyścigu nie pojechał ,bo ... był już DonDamiano.

Jadąc jeden wyścig w lidze 3.9 (wygrywając go), zajął 4 miejsce na koniec sezonu i musiał się męczyć dalej w 3 lidze.

Liga 3.2 to oczywiście dominacja Dona. Pojechał 6 z 7 wyścigów i wygrał wszystkie. W lidze miał chociażby MPlutę2 ,czy krzysztofm'a.

Sezon 10 i liga 2.1 to już lenistwo Dona w pełnej krasie. Pojechał tylko 4 wyścigi z czego 3 wygrał w ostatnim był dopiero 5. Mimo to mając kilku naprawdę niezłych kierowców zajął 2 miejsce na koniec sezonu. Ustąpił tylko f1maniakowi. Oznaczało to kolejny awans do 1 ligi.

Swój drugi sezon w 1 lidze pojechał już genialnie. Wygrał pierwszy wyścig ,a w ostatnich 2 przyjeżdżał drugi. Cały czas blisko podium i ... pierwsze podium na koniec sezonu w 1 lidze !!! Było to 3 miejsce.

Sezon 12 to najlepszy sezon Dona w jego historii. 3 sezon w "elicie" i ... mistrzostwo!!! Don 2x był pierwszy, tyle samo razy kończył wyścig na drugiej i trzeciej pozycji. Tylko raz spadł z podium. Było to 5 miejsce na piątym torze. Don wyprzedził wtedy m.in. Stacha, Rojka, drobnego,M_Pablo, arka ,Civixa ,czy Anansiego.

W sezonie 13 Don przegrał podium w 3 wyścigu (bez pkt). Skończył 4 i odnotował po jednym zwycięstwie i drugim miejscu, oraz 2x był 3. Mimo wszystko uległ tylko najlepszym z najlepszych i być może gdyby się nie lenił ,znów świętowałby majstra.

Sezon 14 to o ile dobrze pamiętam najlepszy sezon wg Dona. Zdobył vicemajstra ,niemniej jednak poziom był bardzo wysoki ,a don znów nie zdobył pkt (1 wyścig) i przez to stracił nie tylko pkty ,ale również pieniądze. Mimo wszystko to właśnie wtedy zaczynała się dominacja Rojka ,więc ciężko byłoby go pokonać.

15 sezon to już baaaardzo leniwy Don ,a może bardziej znudzony niepowodzeniem w 1 wyścigu. Słaby sezon bez podium i dopiero 6 (jak na Damiana) miejsce w generalce.

16 sezon to powtórka z rozrywki. Brak czasu lub lenistwo zaowocowały słabiutkim 8 miejscem. Pojechał tylko 4 wyścigi i mimo ,że w pierwszym był 4 to potem odpuścił i skończył sezon za przeciętniakami.

W poprzednim sezonie Damian pojechał 6 wyścigów ,ale jak zawsze zrobił mało kółek i ukończył sezon na 5 miejscu. Wygrał pierwszy wyścig ,ale później było już tylko gorzej. Oprócz zwycięstwa udało mu się wywalczyć jedno podium i było to 3 miejsce na torze "Dla Damiana". Spora strata za podium i 5 miejsce tuż za Stachem.

W sezonie obecnym Don nie pojawił się jeszcze na torze. Miejmy nadzieję ,że wróci i pokona lenistwo, bo to kierowca o nieprzeciętnych umiejętnościach i w tym sezonie mógłby spokojnie walczyć o majstra :).

 

 

 

4 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata wtorek, 19 listopada 2013

jezus a o mnie kiedy bo juz sie niecierpliwie :p

GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
GayMaster środa, 20 listopada 2013

:) Fajnie. Lecę w kolejności alfabetycznej ,więc jeszcze parę dni.

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata środa, 20 listopada 2013

okej :D;)

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata wtorek, 19 listopada 2013

w sezonie 12 wydaje mi sie ze anansi jeszcze nie jezdzil w 1 lidze

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata wtorek, 19 listopada 2013

A jezdzil sorka za blad ;d

Dawidrs
Dawidrs
Dawidrs has not set their biography yet
User is currently offline
Dawidrs wtorek, 19 listopada 2013

Oj gosia gosia... :):)

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata środa, 20 listopada 2013

:)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!