|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 3 (czat

Pierwszoligowcy - dawidrs.

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on piątek, 15 listopada 2013 in Uncategorized

Witam. Dziś kolejny pierwszoligowiec ,a jest nim dawidrs. Znany (do niedawna) ze spamowania. Gdyby zliczyć jego słowa i zamienić na kółka. Pobiłby Anansiego :)

Statystyki

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 35

Ilość kółek: 11 570

Przejechane wyścigi: 29

Wygrane wyścigi: 5/29 = 17.2%

Wygrane wyścigi (1 liga): 0/15 = 0%

Pole position: 4/29 = 13.8

Pole position (1 liga): 0/15 = 0%

Teamy: 3 miejsce

Inne osiągnięcia: ilość banów, pierwszy czas na torze "Dla Civixa" , 3 czas na "Samuraju" , drugi na "Kalischu" , wygrana i 2 miejsce w turnieju GayMastera, podium w 1 lidze, 6 miejsce "na koniec" sezonu 1 ligi

Opis zawodnika

Dawid to bardzo barwna postać. Wielki talent choć nic na to nie wskazywało. Chatomaniak prowadzący bloga i mający zawsze coś do powiedzenia. Skromny, ale czasem nerw mu puszcza :). Średnia ilość kółek powoduje ,że tylko raz udało mu się stanąć na podium. Warto odnotować ,że to mój "odwieczny rywal" ,który sporo mi odskoczył i o tej naszej walce będzie sporo w tym poście.

Dawida znam bardzo dobrze ,ponieważ zaczął jazdę ze mną w lidze. Poza mną jeździł jeszcze koy13 i to właśnie nam uległ Dawid. Zaczął fatalnie od 13 miejsca, potem nie ukończył wyścigu. Jednak od tego momentu zaczynał sobie radzić. 3 miejsce w trzecim i czwartym wyścigu dały mu sporo pkt i nawet 20 miejsce nie wyrzuciło go z pierwszej trójki ,bo wyścig później znów stanął na podium, a w ostatnim wyścigu wykorzystał mój błąd i jadąc genialny wyścig, zabrał mi "komplet" :diabel:.

W następnym sezonie w lidze 2.3 miał jeszcze większych rywali. MarcinWejda, f1maniakpolska i ja ,a także veteran stawialiśmy mu trudne warunki. Zaczął od trzech 2 miejsc.W 1 ustąpił genialnemu Wejdzie, w 2 przegrał ze mną podobnie jak w 3. W 4 wyścigu wygrał zdecydowanie i był to kluczowy moment sezonu. Wejda i ja "odpadliśmy" z rywalizacji i mimo ,że jeździliśmy to bardzo mało. Co prawda wróciłem na 5 wyścig ,lecz po wspaniałej walce uległem Dawidowi na Kalischu(o ile dobrze pamiętam) o ponad sekundę. Pokrzepiony 2 zwycięstwami wygrał kolejne 2 wyścigi deklasującw 6 wyścigu Mateokla ,a w 7 f1maniaka.

Awans do ligi 1 i walka z najlepszymi zmotywowała go niewiarygodnie. Zaczął od 8 miejsca na GPŚ ,na "Smerfie" również złapał punkcik. Bankrut to 8 miejsce. Cały czas łapał pkty ,a najlepszym wynikiem było 4 miejsce (Samuraj). Był też piąty na 6 torze (nie pamiętam co to było). Sezon zakończył na świetnym 6 miejscu, ogrywając m.in Kalika.

Poprzedni sezon w dużo mocniejszej obsadzie Dawid może uznać za najlepszy w karierze. Zajął również 6 miejsce na koniec sezonu i zaliczył swoje pierwsze i póki co jedyne podium w karierze (było to na "Barażowym"), poza tym ,ani razu nie był niżej niż na 7 miejscu. Zostawił za plecami m.in Kalika, arka, Pabla ,Vanrooka czy Majkę.

Ten sezon zaczął bardzo dobrze (od 5 pozycji). Stawka jest dość mocna i na podium w tym wyścigu raczej szans nie miał. Myślę, że to był bardzo dobry tydzień w jego wykonaniu. Chłopak na pewno powalczy w tym sezonie o podium i kto wie być może je osiągnie. Cały czas się rozwija i kiedyś nas zaskoczy.

 

7 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

drobny513
drobny513
drobny513 has not set their biography yet
User is currently offline
drobny513 piątek, 15 listopada 2013

No cóż mój były podopieczny będzie kiedyś mistrzem mówie wam

Dawidrs
Dawidrs
Dawidrs has not set their biography yet
User is currently offline
Dawidrs piątek, 15 listopada 2013

Tak naprawdę to tylko dzięki drobnemu jestem teraz w 1 lidze i on mnie do niej zmotywował | doprowadził :D

arek123
arek123
arek123 has not set their biography yet
User is currently offline
arek123 piątek, 15 listopada 2013

Gay master dam 5 gwiazdek jak zejdziesz poniżej 30 s
ps ; trenuj wyścig bo chcę utrzymać 2 miejsce w teamach :D

arek123
arek123
arek123 has not set their biography yet
User is currently offline
arek123 piątek, 15 listopada 2013

xxDDD

magorzata
magorzata
magorzata has not set their biography yet
User is currently online
magorzata niedziela, 17 listopada 2013

o kazdym zrobisz co nie gay :)

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!