Witam. Dziś kolejny pierwszoligowiec ,a jest nim dawidrs. Znany (do niedawna) ze spamowania. Gdyby zliczyć jego słowa i zamienić na kółka. Pobiłby Anansiego :)

Wygrane wyścigi (1 liga): 0/15 = 0%

Pole position: 4/29 = 13.8

Pole position (1 liga): 0/15 = 0%

Teamy: 3 miejsce

Inne osiągnięcia: ilość banów, pierwszy czas na torze "Dla Civixa" , 3 czas na "Samuraju" , drugi na "Kalischu" , wygrana i 2 miejsce w turnieju GayMastera, podium w 1 lidze, 6 miejsce "na koniec" sezonu 1 ligi

Opis zawodnika

Dawid to bardzo barwna postać. Wielki talent choć nic na to nie wskazywało. Chatomaniak prowadzący bloga i mający zawsze coś do powiedzenia. Skromny, ale czasem nerw mu puszcza :). Średnia ilość kółek powoduje ,że tylko raz udało mu się stanąć na podium. Warto odnotować ,że to mój "odwieczny rywal" ,który sporo mi odskoczył i o tej naszej walce będzie sporo w tym poście.

Dawida znam bardzo dobrze ,ponieważ zaczął jazdę ze mną w lidze. Poza mną jeździł jeszcze koy13 i to właśnie nam uległ Dawid. Zaczął fatalnie od 13 miejsca, potem nie ukończył wyścigu. Jednak od tego momentu zaczynał sobie radzić. 3 miejsce w trzecim i czwartym wyścigu dały mu sporo pkt i nawet 20 miejsce nie wyrzuciło go z pierwszej trójki ,bo wyścig później znów stanął na podium, a w ostatnim wyścigu wykorzystał mój błąd i jadąc genialny wyścig, zabrał mi "komplet" :diabel:.

W następnym sezonie w lidze 2.3 miał jeszcze większych rywali. MarcinWejda, f1maniakpolska i ja ,a także veteran stawialiśmy mu trudne warunki. Zaczął od trzech 2 miejsc.W 1 ustąpił genialnemu Wejdzie, w 2 przegrał ze mną podobnie jak w 3. W 4 wyścigu wygrał zdecydowanie i był to kluczowy moment sezonu. Wejda i ja "odpadliśmy" z rywalizacji i mimo ,że jeździliśmy to bardzo mało. Co prawda wróciłem na 5 wyścig ,lecz po wspaniałej walce uległem Dawidowi na Kalischu(o ile dobrze pamiętam) o ponad sekundę. Pokrzepiony 2 zwycięstwami wygrał kolejne 2 wyścigi deklasującw 6 wyścigu Mateokla ,a w 7 f1maniaka.

Awans do ligi 1 i walka z najlepszymi zmotywowała go niewiarygodnie. Zaczął od 8 miejsca na GPŚ ,na "Smerfie" również złapał punkcik. Bankrut to 8 miejsce. Cały czas łapał pkty ,a najlepszym wynikiem było 4 miejsce (Samuraj). Był też piąty na 6 torze (nie pamiętam co to było). Sezon zakończył na świetnym 6 miejscu, ogrywając m.in Kalika.

Poprzedni sezon w dużo mocniejszej obsadzie Dawid może uznać za najlepszy w karierze. Zajął również 6 miejsce na koniec sezonu i zaliczył swoje pierwsze i póki co jedyne podium w karierze (było to na "Barażowym"), poza tym ,ani razu nie był niżej niż na 7 miejscu. Zostawił za plecami m.in Kalika, arka, Pabla ,Vanrooka czy Majkę.

Ten sezon zaczął bardzo dobrze (od 5 pozycji). Stawka jest dość mocna i na podium w tym wyścigu raczej szans nie miał. Myślę, że to był bardzo dobry tydzień w jego wykonaniu. Chłopak na pewno powalczy w tym sezonie o podium i kto wie być może je osiągnie. Cały czas się rozwija i kiedyś nas zaskoczy.