Pole position (1 liga): 0/8 = 0%

Teamy: brak osiągnięć

Inne osiągnięcia: 2 sezony jazdy "bez hamulca"

Opis zawodnika

Jeździć (to może za dużo powiedziane) zaczął w 3 sezonie. Przejechał ostatni wyścig i ukończył go na 7 miejscu. Oznaczało to 9 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Sezon później w lidze 3.1 Bartek przejechał 5 z 7 wyścigów złapał jedno podium i skończył na 5 miejscu.

Awans do ligi 2.1 nie oznaczał wcale niższej pozycji. Wręcz przeciwnie w lidze z Darowinem i Rojkiem zajął 4 miejsce ,co niestety nie dało awansu do 1 ligi.

Kolejny sezon "kiszenia się" w lidze 2.1 zdeterminował Bartka do walki. Zajął 2 miejsce odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w karierze (3 wyścig) i łapiąc (razem z wygraną) 5x podium. W klasyfikacji generalnej przegrał z graczem: Koniec039

Pierwszy sezon w 1 lidze to 10 pozycja i jeden bardzo dobry wyścig. Było to na 6 torze i zajął tam 5 miejsce, zapunktował jeszcze 2-krotnie.

Kolejny sezon bez przejechanego wyścigu zaowocował spadkiem do ligi 0 i cała zabawa musiała zacząć się od nowa.

Sezon "dla treningu" został zaliczony na 5. Przejechał i wygrał wszystkie kwalifikacje i wyścigi w 9 sezonie.

Awans do ligi 2.1 i ... 3 sezony przerwy.

Kolejny powrót to 13 sezon i ... brak wyścigu.

Bartek wrócił na dobre w sezonie 15 ,a w sumie w 16 ,bo w 15 przejechał tylko piąty wyścig i zajął 2 miejsce (wywalczył PP).

16 sezon to wreszcie pełny sezon. Walka z wielkim Civixem i to zwycięska. Kto by pomyślał ,że 2 takich kierowców bd rywalizować dopiero w 3 lidze. Wywalczył 3PP i tyle samo razy wygrał. W pozostałych wyścigach ulegał tylko Civixowi.

W sezonie poprzednim w lidze miał Civixa , marcina993 i magorzatę. Wygrał 6 z 7 wyścigów i uległ tylko raz ... Civixowi. Zgarnął też 6PP.

Ten sezon zaczął od 9 miejsca po starcie z 10 pola i średnim wyścigu. Tego chłopaka stać na naprawdę świetną jazdę zwłaszcza w wyścigu ,lecz bardzo mało jazdy powoduje ,że jest jeszcze w cieniu taty.Miejmy nadzieję ,że nie straci zapału i bd jeździł z nami dalej.