|
| Kierowcy: 11371 dzisiaj: (0)
Online: 4 (czat

Pierwszoligowcy - arek12

Posted by GayMaster
GayMaster
GayMaster has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 13 listopada 2013 in Uncategorized

Kolejnym 1-ligowcem ,którego opiszę jest arek12.

Statystyki

Miejsce w klasyfikacji wszechczasów: 11

Wykręcone kółka: 34 111

Przejechane wyścigi: 66

Wygrane wyścigi: 15/66 = 22.7%

Wygrane wyścigi (1 liga): 0/66 = 0%

Pole Position: 18/66 = 27.2%

Pole Position (1 liga): 0/28 = 0%

Teamy: vice-mistrzostwo i 3 miejsce

Inne osiągnięcia: ??

Opis zawodnika i droga którą przebył.

Arek to bardzo doświadczony gracz ,którego znakiem rozpoznawalnym jest "xd" (zauważcie ,że w wielu sytuacjach to pisze). Dość pracowity i cichy lecz bardzo nierówny.

Nie prowadzi bloga i nie jest "chaterem". Czas woli spędzać na torze i pokazuje tam swoje możliwości.

Arek na maxie zadebiutował podczas ostatniego wyścigu 5 sezonu i dzięki 3 miejscu ,które zajął ,awansował z ligi 4.7 .

W lidze 3.3 jeździło tak naprawdę 3 graczy i to Arek okazał się najlepszy wygrywając 5 z 7 wyścigów.

Liga 2.1 zaczęła się dla niego fenomenalnie. Jeździł w tej lidze z Donem. W pierwszym wyścigu uplasował się za Donem ,zaś w drugim pokonał jeden z największych talentów tej gry. 3 i 4 wyścig ukończył za Donem i na tym zakończył ten sezon ,awansując do baraży których nie pojechał.

Kolejny sezon w lidze 2.1 i znów tylko 4 pierwsze wyścigi ,które tym razem nie dały nawet baraży. Wygrał drugi wyścig w pierwszym i czwartym był 3 ,a w trzecim 2.

Ostatni sezon w lidze przejechał jednak pełną parą. Zaczął fatalnie od 8 miejsca. W piątym wyścigu zajął 7 miejsce. Pozostałe wyścigi były dla Arka bardzo udane (wygrał 3 wyścigi i 3x zajął 2 miejsce).

Po awansie do 1 ligi jego umiejętności zostały szybko zweryfikowane. Punktował i zajął na koniec bardzo dobre 10 miejsce wyprzedzając m.in Magorzatę. Jego najlepszym osiągnięcięm w owym sezonie było 6 miejsce (na 6 torze).

W 11 sezonie Arek zajął 7 miejsce. Znów genialnie pojechał na 6 torze i pierwszy raz (i póki co ostatni) stanął na podium w 1 lidze ,a było to 3 miejsce.

12 sezon to równa jazda i oczko wyżej ,czyli 6 miejsce. Mimo ,że nie zajął miejsca na podium to 3-krotnie był dość blisko. Najbliżej w 5 wyścigu (4 miejsce).

13 sezon to chyba znudzenie jazdą. Przejechany tylko pierwszy wyścig (7 miejsce) co oznaczało dla Arka baraże, których jak się domyślacie nie pojechał.

W 14 sezonie nie jechał nic.

Powrót w 15 sezonie był całkiem udany. Trafił do ligi z wracającym Xavim i głodnym jazdy orzeszkiem. Zajął 2 miejsce z 2 zwycięstwami na koncie. Nie zszedł z podium w żadnym wyścigu (tylko raz był 3).

Sezon 16 też nie obdarzył go szczęściem. Trafił do ligi z Xavim i orzeszkiem. Ponadto w jego lidze byli hnyr9 i f1maniakpolska. Podobnie jak sezon wcześniej był 2 i podobnie jak sezon wcześniej za Xavim ,a przed orzeszkiem ,co oznaczało baraże ,które tym razem pojechał :).

Poprzedni sezon był bardzo trudny i arek skończył go na 8 pozycji dzięki łapaniu drobnych punkcików. Najlepiej poszło mu na barażówce (6 miejsce).

Z opisu można łatwo wywnioskować ,że ma potencjał i potrafi pojechać dobrze ,ale szybko rezygnuje z walki. Miejmy nadzieję ,że teraz zostanie na dłuuugo.

3 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

arek123
arek123
arek123 has not set their biography yet
User is currently online
arek123 czwartek, 14 listopada 2013

Małe sprostowanie , jeżeli nie pisze dużo na czacie to dlatego że nie mam czasu a w 13 i 14 sezonie nie jechałem bo nie miałem kompa .

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!