hnyr9 has not set their biography yet
User is currently offline
on niedziela, 05 stycznia 2014
in Uncategorized

Debiutant w Jänner Rallye, Robert Kubica pilotowany przez Maćka Szczepaniaka, w niesamowitym stylu wygrał pierwszą rundę ERC. Na ostatnim, 25-kilometrowym oesie Kubica pokonał Vaclava Pecha o 31,7 sekundy i odebrał prowadzenie mistrzowi Czech. W łącznych wynikach Kubica wyprzedził Pecha o 19,9 sekundy. Trzecie miejsce przypadło Raimundowi Baumschlagerowi.

Witajcie!

Sezon 17 już dawno za nami, a dosłownie za chwilę rozpoczyna się sezon 18 :)

Witajcie!

Karol Basz wygrał w ubiegły weekend CIK-FIA International KF Super Cup na Circuito Internazionale Napoli w Sarno. Zawody towarzyszyły pierwszej rundzie Mistrzostw Świata KF Junior. Drugi z Polaków w KF - Michał Grzyb piętnasty w czasówce, dziesiąty po wyścigach eliminacyjnych, 18 w prefinale, nie ukończył finałowego wyścigu. W KF Junior natomiast Wiktoria Pankiewicz, 33 w pierwszym półfinale, nie zdołała awansować do finału, a Julia Pankiewicz zajęła 78 miejsce po wyścigach eliminacyjnych.

Witajcie!

Rozpoczął się nowy sezon. Ja jeżdżę obecnie w lidze 2.3 razem z 19 innymi graczami. Plany na ten sezon? Po prostu jeździć jak najlepiej.

Witam wszystkich!

Skończył się piętnasty sezon. Zakończyłam go na 4. miejscu w lidze 3.5. Te dwa wyścigi potraktowałam jako przygotowanie i sprawdzenie sił przed kolejnym sezonem.

Witam!

Po kilku miesiącach przerwy wracam do gry. Pierwszy wyścig po przerwie całkiem udany: bez bandy i  1 pit stop :D Co jakiś czas zamierzam zamieszczać jakiegoś posta na temat gry lub motorsportu