wiktor7000 has not set their biography yet
User is currently offline
on czwartek, 21 listopada 2013
in Uncategorized

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odniósł DROBNY513 (Most Charismatic F1 Team), który wygrał z przewagą prawie 9 sekund nad zdobywcą pole position- LAPEREM. A kto uzupełnił podium? Tak jak na Dupcynglu na trzecim stopniu podium stanął MICHAL_18 (Silesia F1 Team), który stracił do ANANSI`ego 2,5 sekundy. Czwartemu DAWIDRS`owi (MOTOGALA GP TEAM) do podium zabrakło 11.902s. Za nim uplasował się STACHU32 (MOTO GALA F1 POLSKA TEAM), jego strata do Dawidka wyniosła ponad 10 sekund. Szósty- KALIK144 (Most Charismatic F1 Team) stracił do Stanisława 17.141s., a nad siódmym- ARKIEM12 (MOTO GALA MAXF1 TEAM) miał ponad 15 sekund przewagi. Prawie 7 sekund do Arka stracił PAKO114 (Prologue GT Team) , za nim znalazł się MARCIN993, który do zwycięzcy stracił ponad 1 minutę 30 sekund. Ostatnią punktowaną pozycję zajął VANROOK16, jego strata do Marcina to niewiele ponad 15 sekund.

Wyścigu nie ukończyli: MAJKA17 (Prologue GT Team), GAYMASTER (MOTO GALA MAXF1 TEAM) oraz BARTKOGALA (MOTO GALA F1 POLSKA TEAM).

...
Tags: Brak tagow
Odslon: 1190 4 Komentarze
6 ocen

wiktor7000
on środa, 13 listopada 2013

Zakończony niedawno wyścig o GP Dupcyngla przyniósł kilka niespodzianek ,więc czas ,aby go podsumować. Wygrał drobny ,który startował z PP ,jednak pojechał genialny wyścig i "pozamiatał" 2 miejsce zajął Anansi , który startował z PP. Wyścig to jednak 5 czas i stąd brak zwycięstwa. Podium uzupełnił Michal_18 ,startując z P3 pojechał świetny wyścig (2 czas) i uplasował się tuż za Anansim. Debiutant Jooker zajął 15 pozycję. Niespodzianki: 12 pozycja Rojka 3 miejsce w top 100 nie daje pkt GayMasterowi dawidrs zajmuje 5 miejsce wyprzedzając Stacha Pablo pojechał wyścig Acikowi wreszcie zapisało wyścig. A oto wywiady

z Michałem_18

...
Odslon: 1157 5 Komentarze
3 ocen

wiktor7000
on wtorek, 05 listopada 2013

Rozgrywki 1 ligi będą naprawdę ciekawe szanse na mistrzostwo mają Drobny,Rojek,Anansi,Stachu i Varnook czarnymi końmi mogą być Bartkogala,Arek12,i Kalik a o utrzymanie powalczą Jooker,Majka,GayMaster i Magorzata. Do naszej redakcji doszły słuchy o tym że Anansi odpuszcza sezon co znacząco zwiększa sansze na mistrzostwo konkurencji.