|
| Kierowcy: 11481 dzisiaj: (0)
Online: 2 (czat


F1 GP AUSTRALII Kwalifikacje

Posted by czysty007
czysty007
czysty007 has not set their biography yet
User is currently offline
on sobota, 16 marca 2013 in Uncategorized

Początek sezonu na mokrym torze w Australii kierowcy nie mogli zaliczyc Q1 do udanych na trze było wiele rozbić samochodów a początek Q1 przekładany

Q2 I Q3 odbędzie się o 1-2 w nocy w niedziele czasu polskiego [11-12 w Australii]

poza Maldonado odpadli zawodnicy debiutujący Pic, Van Der Garde,Chilton,Bianchi oraz Guterriez

Najlepiej w Q1 spisał się Rosberg drugi był Alonso a trzeci Grosjean

 

 

2 ocen
Tags: Brak tagow

Komentarze

Please login first in order for you to submit Komentarze
Powered by EasyBlog for Joomla!