|
| Kierowcy: 11294 dzisiaj: (0)
Online: 5 (czat
Trwa 40 sezon | MAXF1 news: blog
Witamy, Gościu

M_Pablo (M_Pablo)

 • Offline
 • Ranga: Platinum Boarder
 • Data rejestracji: 04/08/2012
 • Ostatnia wizyta: 03/27/2020
 • Strefa czasowa: GMT +1:00
 • Czas lokalny: 17:20
 • Wiadomości: 479
 • Odsłon profilu: 933
 • Oklaski: 19
 • Miejsce: Bydgoszcz
 • Płeć: Mężczyzna
 • Data urodzenia: 03/10/1989

Podpis

Posty

Posty

emo
Ale to nie oznacza zakończenia kariery.
Kończę karierę
Kategoria: Inne
emo
Gollob nie zakończył kariery.
Kończę karierę
Kategoria: Inne
emo
Jakbym tylko wiedział, która część jest dokładnie za co odpowiedzialna i jakie ma powiązania z innymi...

Śmiejcie się, ale to tylko z pozoru jest proste. Łatwo jest napisać za co odpowiedzialny jest silnik, natomiast trzeba pamiętać jeszcze o tym, że odpowiednio wysoki poziom silnika wymaga odpowiednio wysokiego poziomu innej części. Ta z kolei też ma swoje wymagania czasem i na różne rzeczy wpływa... I tu się chyba lepiej sprawdzi poradnik.

Nie wystarczy napisać tekstu typu "czy wiesz, że silnik w bolidzie odpowiedzialny jest za prędkość maksymalną", bo to za mało. Podobnie jak z tym, że hamulec zwiększa siłę hamowania. Owszem, zwiększy ją, ale zmieni również sterowność bolidu. A to nie koniec, bo poziom hamulca jest potrzebny inny na każde ustawienie bolidu... Zawarcie takich informacji w paseczku informacyjnym "czy wiesz, że..." jest karkołomne
Pomysły pomysłowego ...
emo
mpluta2 napisał:
Witam. Szukam chętnego na stanowisko kamerzysty w MaxF1 News. A co miałby robić kamerzysta na blogu? Głównie miałby nagrywać przejazdy po maxowych torach.

Wymagania:
- kamerzysta musi być niezłym kierowcą
- kamerzysta musi posiadać odpowiedni sprzęt (oprogramowanie), nagrywanie z komórki nie jest mile widziane

Proszę się zgłaszać na pw


Kalkulatorem można?
Blog mpluta2
Kategoria: Inne
emo
Zapomniałeś dodać, że trzeba mieć ukończone 18 lat żeby obstawiać.
Zakłady bukmacherski ...
Kategoria: Nagrody
emo
Wiecie, że ustawianie wyników w celu uzyskania korzyści materialnych jest karalne?
Zakłady bukmacherski ...
Kategoria: Nagrody
emo
dawidrs napisał:
Nienawidze Barcelony, ale Reast in Peast ( R.I.P ) Tito and [*]


Nie REAST IN PEAST tylko REST IN PEACE

REST - odpoczywaj/spoczywaj
IN - w
PEACE - pokoju/spokoju

Tito, pamiętamy o to ...
Kategoria: Inne
emo
Dobra Anansi, tylko umówmy się - nie każdy jeździ po to żeby szukać band... Wychodząc na tor nie myślę o tym żeby przejechać każde miejsce na trawie, szukając ukrytych band. Jak jest prosta to jadąc po niej też nie będę się zastanawiał, czy powinienem poszukać ukrytej bandy, na wypadek gdyby podczas wyścigu stał się jakiś dziwny wypadek typu przypadkowe wciśnięcie strzałki w lewo/prawo. Bandy powinno być widać, więc jeśli ich nie widać (rozumiem, że w celu braku cięcia) to niech chociaż człowiek może je przestudiować - to gdzie są, itp.
Tor smok
emo
Jeszcze paru Was zawiesi karierę i zdobędę mistrza jadąc jeden wyścig w sezonie
Kończę karierę
Kategoria: Inne
emo
mpluta2 napisał:
AoW napisał:
Póki co system ukrywania wyników podczas wyścigu został zawieszony. Nie był on dostatecznie przygotowany i dopracowany.


Amen.

Pytanie: Czy ukrywanie wyników komuś pomogło? Ręka w górę


A czy komuś przeszkodziło? Jeśli tak to w czym? Rączki do góry
Ukrywanie wyników po ...
Kategoria: Newsy
emo
TAK
[ankieta] Czy ukrywa ...
Kategoria: Newsy
emo
Pfi, co to za owal, który ma szykany Jak owal to owal!
Tor "Oval"
emo
MikRuSek napisał:
Ale niekoniecznie... musi być czyste koło może być troche krzywy ten tor z jedną szykaną albo dwiema...


Masz Kalischa. Krzywe jajo z dwoma nawrotami.
Tor "Oval"
emo
Ten pomysł to miało milion osób przed Tobą, w tym ja
Tor "Oval"
emo
STACHU32 napisał:

1 miejsce team i premium na cały sezon 20
2 miejsce team i premium
3.miejsce premium lub team

przewidziana jest również nagroda dla nowych zawodników

najlepsi zawodnicy w tabeli z 2ligi i 3ligi otrzymają premium ( oczywiscie ci zawodnicy którzy nigdy nie byli w 1 lidze wczesniej w swoje karierze równiez pod innymi nickami)


Tak patrzę na ilość uczestników wyścigu i... naszła mnie myśl, że mógłbyś wyznaczyć jeszcze jedną nagrodę - dla losowo wybranej osoby, która przejedzie wyścig, nieważne z jakim czasem. Z zastrzeżeniem, że nie mógłby jej wygrać nikt z tych, którzy już coś wygrali. Może ktoś się dodatkowo skusi na pojechanie wyścigu
1 WIELKI WYSCIG MAX ...
Kategoria: Turnieje
emo
MICHAL_18 napisał:
Dlatego też, tak jak napisał Stachu, nie warto blokować torów bonusowych, natomiast pomysł z utajaniem wyścigu można rozwiązać w taki sposób jak wcześniej napisał Rojek, natomiast uwzględnić czas logowania i urządzenie z którego gracz się logował. Tj. Logował się o godzinie 20.05 z pc, znakiem tego, mógł pojechać w I terminie, nie pojechał, strata czasowa, proste i moim zdaniem skuteczne, gdyż prawda jest taka, że jeżeli na prawdę nie mógł jechać i miał sporo na głowie, to nawet nie myślałby o zalogowaniu się na maxa, a jeżeli już by to zrobił, byłaby to ostatnia rzecz, jaką by w swojej głowie mógł sobie uświadomić.


Dobra, wchodzę o 22:00 na Maxa, piszę chwilę z ludźmi... Po czym pada mi net/komp (co u mnie akurat nie jest specjalnie rzadkie w przypadku neta). Co robisz w takiej sytuacji? Albo w przypadku, gdy wchodzisz, naprawdę chcesz jechać a tu Ci pada prąd albo rodzice przykładowo Dawida każą mu odrobić lekcje, pójść umyć zęby ( ) czy cokolwiek innego? Że już nie wspomnę o tym, że ktoś może po prostu wejść na Maxa, potem przejść na inną stronę i będąc na niej, zapomnieć że CHCIAŁ pojechać wyścig...
Kwestia premii za wy ...
Kategoria: Tryb managera
emo
MICHAL_18 napisał:
12 h przed maxem nonstop ?
To nie ma prawa wypalić, chyba że, tak jak w normalnym le-mans zostanie to podzielone na zespoły np.4 osobowe, wtedy to będzie miało już jakieś szanse, chociaż i tak wątpię, aby ktokolwiek po za Tobą był w stanie spędzić 12 godzin kręcąc nonstop kółka


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Anansiego, ale... chodziło mu chyba o to żeby po prostu dać ludziom 12 GODZIN JAZDY w przeciągu przykładowo 7 DNI i ile im się uda okrążeń przejechać, tym lepszy będzie wynik. Czyli mógłbyś zarówno przejechać wszystko na raz (12 godzin non stop z oczami w monitorze) ale mógłbyś też to sobie podzielić jakoś inaczej - przykładowo jednego dnia jedziesz godzinkę, innego parę minut a jeszcze innego kilka godzin. Aż wyczerpiesz swój "limit" na ten wyścig. Bo inaczej nie ma to sensu.

edit: oho, widzę że Anansiemu jednak chodziło o jazdę non stop - nie ma szans żeby to się sprawdziło
1 WIELKI WYSCIG MAX ...
Kategoria: Turnieje
emo
Ja już chyba o tym zatajaniu kiedyś też wspominałem Pytanie tylko, czy silnik gry sobie z tym poradzi w momencie, kiedy ktoś będzie jechał wyścig po innych... Kwestia tego, czy jest po prostu możliwe żeby w tabelkach na stronie nie było żadnych wyników widać (także na live pod czatem, czy profilu gracza), ale jednocześnie żeby w trakcie jechanego wyścigu, komuś się przypadkiem te wyniki nie pokazywały... No ale to już raczej pytanie do AoWa, ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem jak najbardziej na tak. Pytanie jeszcze, czy umożliwić graczom odtajnienie ich wyników (bo może pojechali super dobrze i chcą tym postraszyć rywali), czy jednak wyniki zatajać od samego początku, do samego końca, tj. do zakończenia wyścigu, bez dawania prawa do ingerencji graczom.
Kwestia premii za wy ...
Kategoria: Tryb managera
emo
STACHU32 napisał:

Chciałbym jednak zapytać maxowiczów czy ten pomysł sie podoba i czy będzie jakieś konkretne zainteresowanie.


W tym sezonie to może nawet ja bym się skusił. Pozostaje tylko kwestia tego, że... niektórzy w czasie tego czegoś jeżdżą baraże W każdym bądź razie, ja bym wstępnie był zainteresowany. A w ogóle cudownie by było gdyby Le Max mógł się odbyć na... Rzeźniku Jak długodystansowy to długodystansowy!
1 WIELKI WYSCIG MAX ...
Kategoria: Turnieje
emo
MikRuSek napisał:
Mam pomysł zrobienia pomiędzy wyścigiem, a kwalifikacją rozgrzewki. Kwalifikacje skończą się o 19:00, a rozgrzewka bd trwała pół godziny ,a potem wyścig.

Pomysł ten ma za zadanie rozgrzać zawodnika przed wyścigiem.

np. Ktoś nie jest gotowy do wyścigu, trzeba się przyzwyczaić do toru. Wiem że są bonusowe tory, ale nie wszyscy maja Premium.


Po to jest właśnie Premium żeby móc się rozgrzać przed wyścigiem, jeśli ktoś nie czuje się pewnie Premium w wielu grach ułatwia pewne rzeczy... i tak samo jest tutaj. I niech tak zostanie
Rozgrzewka [odrzucon ...
Kategoria: ODRZUCONE
Więcej
Historia blokad

Historia blokad dla M_Pablo

# Zablokowany od Czas rozpoczęcia Czas zakończenïa Zablokowany przez Modyfikowane przez
Użytkownik M_Pablo nigdy nie był blokowany.
Wygenerowano w 0.34 sekundy