|
| Kierowcy: 11424 dzisiaj: (0)
Online: 3 (czat
Planowany start 50 sezonu: 01.04.2024 | Flash - instrukcja jak zagrać | MAXF1 news: blog

Witamy, Gościu

107% Straty w Kwalifikacjach
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 107% Straty w Kwalifikacjach

107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20829

  • dawidrs
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • hei
  • Posty: 861
  • Oklaski: -22
Wpadłem na pomysł aby zrobić w grze 107% straty w kwalifikacjach, co wprowadziłoby większy realizm w grze. Natchnieniem mym jest to, iż wielu kierowców olewa wyścigi i nie jeździ w kwalifikacjach, co jest dosyć irytujące dla żółtodziobów w pierwszej lidze. Gdy zawodnik będzie miał powyżej 107%, decyzję ostateczną czy będzie mógł przejechać wyścig podejmuje komisja FIA MaxF1, w skład której wchodziły by 4 osoby. Zbiórki komisji odbywały się m.in. w niedziele o 19:30. Przy okazji mogłaby być nadana nowa ranga - Komisja, nadawana zawodnikom, którzy w skład niej wchodzą. Dzięki temu moglibyśmy w łatwiejszy sposób wyłonić, komu naprawdę zależy na sezonie, dzięki temu wzrósłby też poziom i prestiż ligi, pytanie jest jedno - czy jest to na tyle łatwe do wprowadzenia dla AoW'a - musi sam odezwać się w tym temacie. Kolor na czacie: Komisja

Chcę, aby była tu naprawdę poważna dyskusja, a nie komentarze typu ,,fajne'', ,,złe''. Podajcie choć powód:)


Ostatnio zmieniany: 9 lata, 2 mies. temu przez dawidrs.

Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20831

  • mpluta2
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • MAXF1 IS THE BEST!!!
  • Posty: 993
  • Oklaski: 39
Po 1. Już gdzieś ten pomysł był.
Po 2. Na niektórych torach czasy okrążeń są bardzo szybkie (21s. np.), więc niewielu kierowców zmieściłoby się w limicie (już tak sobie kiedyś liczyłem).
Po 3. 120% może by było lepszym rozwiązaniem.


"Opinia jest jak d...: każdy ma własną." - Stephen King

"Jakby pingwiny i foki mogły zapłacić bernemu eklestonowi swoim sadłem to zrobiłby grand Prix Antarktydy ze 100 tysiącami kłapiących pingwinów na trybunach."- Wielki Wódz Krzysztofm
Ostatnio zmieniany: 9 lata, 2 mies. temu przez mpluta2.
Za tę wiadomość podziękował(a): Anansi

Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20832

  • dawidrs
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • hei
  • Posty: 861
  • Oklaski: -22
Pomysłu tego nigdzie nie mogłem znaleźć, ale jeśli był, to uznajmy to za odświeżenie, co do 120% jeśli sobie to wyliczyłeś to ok, niech będzie 120%


Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20834

  • mpluta2
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • MAXF1 IS THE BEST!!!
  • Posty: 993
  • Oklaski: 39
Ja liczyłem sobie 107%. No ale to wszystko to jest dyskusja (i liczenie) na dłuższy czas.


"Opinia jest jak d...: każdy ma własną." - Stephen King

"Jakby pingwiny i foki mogły zapłacić bernemu eklestonowi swoim sadłem to zrobiłby grand Prix Antarktydy ze 100 tysiącami kłapiących pingwinów na trybunach."- Wielki Wódz Krzysztofm

Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20837

  • marko21
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 516
  • Oklaski: 5
Stanowcze NIE!

Po pierwsze jezeli zalozmy jest w lidze 2 nowy gracz ktory nie potrafi dobrze jezdzic oraz dobry gracz ktory powrocil na max'a, to ten nowy moze nie wystartowac w zadnym wyscigu...

Zreszta to jest tez nie potrzebna robota dla AoW'a wiec jeszcze raz NIE.


Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20838

  • dawidrs
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • hei
  • Posty: 861
  • Oklaski: -22
Zapomniałem napisać że obowiązywałoby to 1 ligę


Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20839

  • NowaKrew
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Oh Yeah ! :D
  • Posty: 71
  • Oklaski: 0
Jeśli chodzi o 1 lige ma to jakiś sens.


Ojojojoj... , ;(

Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20840

  • marko21
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 516
  • Oklaski: 5
Dalej to nie ma zadnego sensu bo zalozmy ze ktos nie moze pojechac kwalifikacji. Odrazu dyskwalifikuje go z wyscigu, psuje mu sezon, i odbiera chec do gry.

Bez obrazy dla Ciebie Dawid ale mysle ze powinnismy robic rzeczy ktore zacheca ludzi do gry a nie ktore maja im przeszkadzac.


Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20841

  • NowaKrew
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Oh Yeah ! :D
  • Posty: 71
  • Oklaski: 0
To też jest prawda, marko. W sumie jakby popatrzyć na to z drugiej strony, to jaki problem robi ci to, że ktoś nie pojedzie kwalifikacji?


Ojojojoj... , ;(

Odp: 107% Straty w Kwalifikacjach 9 lata, 2 mies. temu #20844

  • Andreas
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 623
  • Oklaski: -7
Ta zasada weszła najsłabsze zespoły notowały fatalne czasy i była obawa o tempo podczas wyścigu to mogłoby utrudnić zadanie zawodnikom z niższym budżetem i debiutantom nie posiadającym jeszcze wielkiego doświadczenia


  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.22 sekundy