User is currently offline
on sobota, 29 czerwca 2013 in Uncategorized

Witam.Dziś na blogu opiszę przebieg mojej kariery.Opiszę , jak ona wyglądała , jaka jest , czy nadal chce mi się jeździć.Zapraszam do czytania !

Moja kariera - 3.1 liga.

Moja kariera zaczęła się 12 grudnia 2012 roku.Jeśli dobrze pamiętam zadebiutowałem wtedy na torze DEBIUT.Nazwy przypadły do sprawy :). Jednak potem przestałem jeździć i wróciłem na 14 sezon.Wylądowałem tam z takimi zawodnikami jak : GayMaster , Kaproj , Koy13.Liga 3.1jak na mój początek była na prawdę ciężka.Zaczęło się od GPŚ.Niestety , mój wyścig został ukończony dopiero na 12 pozycji ! Potem nadszedł Smerf , no i katastrofa.Nie ukończyłem i już straciłem nadzieję na wejście do 2.3 ligi.Lecz potem nadeszło GP Bankruta.W kwalifikacjach traciłem zaledwie 1,5 sekundy.Zaledwie , ponieważ w tych 2 wyścigach straciłem na prawdę dużo.I gdy nadszedł wyścig , myślałem , że znów wypadnę okropnie.Myliłem się.Wypadłem dobrze i znalazłem się na 3 lokacie.Było to moje pierwsze podium w karierze.Potem tor Samuraj , znowu dla mnie udany i znowu 3 pozycja.Wypadałem coraz lepiej i lepiej.Lecz następny wyścig to tor dla roberta.Byłem tam 2 w kwalifikacjach !! Nadszedł wyścig.Na torze czułem się świetnie.W końcu pojechałem.Na 6 okrążeniu mój bolid wciął się w bandę i tak oto zakończyłem wyścig.Już wtedy było wiadomo , że na 90% nie przejdę do 2.3 ligi.Następny wyścig - tor dla damiana1127.W kwalach dobrze było , wyścig troszkę gorzej.Wypadłem tam na 3 miejscu, lecz był bym 2 , gdyby nie 2 minutowe wcięcie się w bandę na ostatnim okrążeniu.No i ostatni w kalendarzu wyścig 26 kwietnia.Musiałem tam wygrać , żeby awansować , ponadto moi rywale nie mogli ukończyć wyścigu.Kwale wypadły na 3 miejsce , rywale kwali nie pojechali !! Potem wyścig , oraz największa sensacja.Dawidrs wygrywa wyścig 26 kwietnia zapewniając sobie miejsce w 2.3 lidze !!

Moja kariera - 2.3 liga.

W 2.3 lidze byłem z : Koyem13 , Marcinem Wejdą , GayMasterem , FIMANIAKIEMPOLSKĄ, Veteranem , Jerzym , Velkiem, Mateoklem oraz samymi dobrymi kierowcami.Raczej wiadome było , że nie będę mistrzem i że nie będę raczej w 1 lidze.1 wyścig - nieszczęsne dla mnie GPŚ.No i w kwalach byłem 3 za Wejdą i GayMasterem.Bardzo się zdziwiłem , bo straciłem tylko 0,5 sekundy , kiedy sezon  wcześniej do Gaya traciłem 1 sekundę ! No i nadszedł wyścig.Byłem w nim 2 !!! Niesamowite.1 był Wejda a 3 Gay ! No i Gay się tak obraził , że postanowił zakończyć karierę.Na smerfie Gay szybko wrócił.A ja siebie coraz bardziej zaskakiwałem , bo wygrałem trening !! Szło mi doskonale i każdy wiedział od tej chwili , że jednak w walce o tytuł dam swe 5 groszy.Kwale też były super , ale niestety już nie wygrane , lecz na 2 miejscu , co także mnie cieszyło.W wyścigu dowiozłem swą 2 lokatę a wyścig wygrał .... GayMaster ! Gay startował z 3 pozycji do wyścigu.No i w klasyfikacji nadal byłem 2.Marcin Wejda był 4 na smerfie, co było mi na rękę.Potem Gp Bankruta , na którym odniosłem swe pierwsze w karierze podium.No i w kwalach 2 i w wyścigu 2. Niesamowite było to , że 3 razy pod rząd byłem 2.Wyścig wygrał znów GayMaster który znów odnowił karierę.No i pragnąłem tego 1 w karierze zwycięstwa.No i Samuraj , oraz moje pierwsze w karierze PP !! No i wygrałem wyścig , oraz objąłem prowadzenie w Klasyfikacji Generalnej.W następnych wyścigach i w ostatnim także na wszystkich zdobywałem PP i wygrywałem.Tak oto zostałem mistrzem ligi 2.3 i zdobyłem pucharek.